Fiyat Modelleri

Büyüyen Türkiye'nin, Büyüyen Teknoloji Hizmetkârıyız.


Maraton Teknoloji, standard fiyatlama prensiplerine göre, sabit bir bütçe, takım ve zaman parametrelerine odaklanmasına rağmen, bazen müşterilerin tercihlerine göre başka fiyatlama modelleri işleyebilir. Aşağıda, bir projenin fiyatlama modelini belirlemede kullandığımız tüm modelleri açıklıyoruz.

Sabit Bütçe ile Geliştirme Modeli

Eğer iyi tanımlanmış gereksinimleriniz varsa, Maraton Teknoloji sabit maliyet çözümü teklif edebilir. Bu, gelişim maliyetlerinin belirsizliklerini eler ve proje bütçenizi önceden planlamanıza yardımcı olur. Bu model, tam proje tanımı olan müşterilerimiz için en uygunudur. Eğer iyi tanımlanmış gereksinimleriniz yoksa, Maraton Teknoloji öncelikle ihtiyaçlarınızı kaynak bazlarını zamanında belirler ve daha sonra size sabit maliyet çözümü sağlar.

Yerinde Servis Modeli

Bu modelde, Maraton Teknoloji sizin yerinizde teknik profesyonellerden oluşan tam bir takım kurar. Yerinde servisle müşteri yerel üretim çevresinden ve proje sürecini doğrudan denetleme şansından faydalanır.Müşterilerin ihtiyaçlarını tamamiyle anlayan Maraton Teknoloji, projenin tamamının baştan sonra en hızlı ve kaliteli bir biçimde bitirmek için yönetim hünerlerini ve uzmanlığını kullanır.

In-house Geliştirme Modeli

Maraton Teknoloji’nin geliştirme imkanları müşteriye eğer isterse sadece in-house olarak teklif edebileceği kapsamlı kaynaklar sağlar. Maraton Teknoloji’nin in-house geliştirme modeli, geliştirme maliyetlerini iç kaynaklarımızda yapacağımız düzenlemelerle önemli ölçüde azaltabilir. Maraton Teknoloji, ayrıca bilgili ve uzman kişilerden oluşan güvenilir ve emniyetli bir proje yönetimi sağlar.

Hybrid Geliştirme Modeli

Bir proje için hızlı bir geri dönüş lazım olduğunda, Maraton Teknoloji hem yerinde hem de in house imkanlarının kombinasyonunu teklif edebilir. Bu sayede müşterilerimize 24 saat yazılım geliştirme ve diğer hizmetlerimizi sunuyor ve projeyi bitirme hızını ve verimini arttırıyoruz.