Hakkımızda

Büyüyen Türkiye'nin, Büyüyen Teknoloji Hizmetkârıyız.


MARATON TEKNOLOJİ

Maraton Teknoloji Yazılım Bilişim San. ve Tic. Ltd. Şti. , Türkiye’de İstanbul merkezli olarak hizmet vermektedir.

Maraton Teknoloji, dünya çapındaki müşterilerin sorunlarına teknoloji çözümleri sunan bir yazılım ve bilişim teknolojileri şirketidir. 15 yıldan beri IT çözümleri üreten Maraton Teknoloji, kişilik mühendis, analist ve yazılım geliştirici uzmanlardan oluşan güçlü bir ekibe sahiptir. Maraton Teknoloji olarak sağladığımız yazılım ve destek hizmetleriyle müşterilerimizin yeni pazarlara açılmasını sağlamak, rekabet güçlerini artırmak, operasyonlarını düzenlemek, verimliliklerini artırmak, iyileştirme fırsatları sunmak ve şirket-içi iletişimi arttırmak görevlerimiz arasındadır. Maraton Teknoloji, kobilerden orta ve büyük(örneğin Fortune 500) ölçekli şirketlere kadar uzanan geniş bir yelpazede müşterileri için teknoloji çözümleri üretmektedir.

NE YAPARIZ?

Maraton Teknoloji, alışılmış kurumsal yazılım çözümlerinden, kompleks internet sistemlerine ve mobil uygulamalara, güvenlik teknolojilerinden, yüz tanıma sistemleri ve zayıf akım projelerine varıncaya kadar uzanan kapsamlı teknoloji geliştirme servisleri sunar. Biz, tekliflerimizde müşterilerimizin ihtiyaçlarına dikkat eder ve onlara güvenilir çözümler sağlamayı temel alırız. Müşterimizin rekabet avantajını ve üretkenliğini en yüksek düzeye çıkarmak, maliyet verimliliği olacak şekilde üstün nitelikli sonuçlar sunmak için, en son teknolojik gelişmeler ve kanıtlanmış metodolojilerle çözüm sunarız.

GÜÇLÜ YÖNLERİMİZ

İnternet Çözüm Sağlayıcısı
Kurumsal web çözümleri , çok katmanlı internet sistemleri ya da sektör-spesifik yazılım teknolojilerine ihtiyacınız olursa, Maraton Teknoloji kullandığı son teknolojiler ve sektör trendleri ile size en uygun çözümleri sunacaktır.

Tam Döngülü Geliştirme Servisleri
Maraton Teknoloji’da, ihtiyaç belirleme ve tanımlama, yazılım altyapısı tasarımı, kodlama, test etme ve onay süreçlerinden ürün bakımına ve desteğine kadar tam aşamalı geliştirme sürecini desteklemekteyiz. Uzmanlarımız, isteklerinize dayanarak, size teknoloji ve uygulama seçenekleri hakkında uygun tavsiyeler vererek çözüm geliştirmenin her aşamasında sizi adım adım ilerletirler.

Tecrübe ve Uzmanlık
Internet servisleri ve çözümleri sağlamada 9 yıllık tecrübe ve Maraton Teknoloji’nin farklı alanlarında tamamlanmış yüzlerce proje, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan “doğru” çözümleri sunmamızı sağlayan bilgi birikim veri tabanını oluşturmuştur.

Kalite Standartları
Maraton Teknoloji’nin kalite anlayışı 3 tutuma dayanır: Personel Kalitesi, Süreç Kalitesi ve İletişim Kalitesi. Maraton Teknoloji’da ki her proje, her geliştirme aşamasında proje aktiviteleri ve sonuçlarını denetleyen tahsisli kalite güvence bölümünün daimi kontrolü altındadır.

Profesyonel Ekibimiz
Belirli bilgisi olan birinci sınıf uzmana ya da farklı teknolojik becerileri ve alanında uzman olan bir ekibe ihtiyacınız olursa, Maraton Teknoloji, analistleri, proje müdürleri, yazılım mimarları, içerik geliştirme ekibi, tasarımcıları, animasyon geliştiricileri, yazılım geliştiricileri, kalite güvencesi ve test etme uzmanlarını içeren 60’ın üzerinde IT uzmanından oluşan bir ekibe sahiptir.

İŞ FELSEFEMİZ

Biz, Maraton Teknoloji’de kendimizi, müşterilerimize en yüksek değeri sunarak onları sürekli değişen ve de daha da zorlaşan iş dünyasında başarılı olmalarına yardımcı olmaya adarız. Temel şirket değerlerimiz bizim başarımızın müşterilerimizin başarılarına bağlı olduğu yaklaşımından gelir.Anahtar ilkelerimiz:

Müşterilerin İhtiyaçlarını Anlamak
Müşterimizin ihtiyaçlarını ve hedeflerini anlamak için her müşterinin durumunu dikkatle inceler ve onlara güvenilir çözümler sunarız.Sizin için en uygun seçeneği ve karar vermenize yardımcı olabilecek alternatifleri tavsiye olarak sunarız.

Müşterilerle Partnerlik
Biz, kendimizi sizin uzun süreli, güvenilir partneriniz olmaya adarız. Önceliğimiz sadece profesyonel servisleri ve çözümleri sağlamak değil, ayrıca ihtiyaçlarınızı bugün karşılayan ve de ileride büyüyen işinizi desteklemeye adayan Bilgi Teknolojileri sağlayıcınız haline gelmektir.

Müşterilerin Güven ve İnancını Kazanmak
Kişiye özel ilgi, yaptığımız işe kendimizi tamamen vermek ve uzun ömürlü ilişkilere bağlılık müşterimizin güven ve inancını kazanmadaki amacımızdır.Size, kaliteli iş sunmak ve işinizde başarılı olmanıza yardım edebilmek için daha fazla yol katedeceğiz.

Maraton Teknoloji, 1999’da kurulduğundan beri, orta ölçekli, büyük ölçekli kurumlara ve çok uluslulara kadar birçok kuruma çok sayıda yenilikçi e-business çözümler sağlamıştır. Maraton Teknoloji’de servislerimizi giderek büyüyen e-business çerçevesinde,rekabetçi avantajlar sağlamayı amaçlayarak temelde 4 bölüm altında tasarlarız:

Web uygulama geliştirmelerinden e-ticaret uygulamasına kadar Maraton Teknoloji, farklı alanlarda, karmaşık ortamlarda iş görebilen ve entegre olmuş, tamamen ölçeklendirilebilir e-business çözümlerine odaklanır.Bu sistemlerde bakım ve destek minumumdur.

Maraton Teknoloji’de, analistlerimiz, teknik danışmanlarımız ve yazılım mühendislerimiz iş modelinizi ve içinde olduğunuz piyasayı ihtiyaçlarınızı belirleyerek analiz edecek ve stratejik iş çözümleri ile yeniden yapılanma için malzemeler geliştirecek ve iş sürecinizi bulgulara göre mükemmele eriştireceklerdir. Size, rekabetin fazla olduğu iş dünyasında en iyi sonuçlar için, en yüksek kalite servisi ve araçları sunabilmek için, Maraton Teknoloji “önce müşteri” yaklaşımına inanmaktadır ve müşterisini odak noktasının merkezine koyar ve sürecin her adımında sizinle beraber yürür.

MİSYONUMUZ

En son bilgi teknolojilerini kullanarak, müşterilerimizin sorunlarına kalıcı ve yenilikçi çözümler geliştirerek verimliliği artırmak.

VİZYONUMUZ

Çözüm odaklı çalışırken, müşteri memnuniyetinin sürekli gelişen bilişim teknolojilerini yakından izlemek ile mümkün olduğuna inanırız. Ancak bu sayede doğru ürün konumlandırması yapılabileceğinin bilinci ile çalışırız.

PERFORMANS

  • Zayıf akım projelendirme ve uygulama, dinamik iş çözümleri, iş süreci otomasyon araçları ve yazılım geliştirme için TEK DURAĞINIZ.
  • Sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılamak için tam özelleştirilmiş ve yenilikçi e-business çözümlerinde 15 YILLIK BAŞARILI PERFORMANS.
  • Müşteri ihtiyaçlarının giderilmesi için KAPSAMLI ARGE
  • Zamanında ve bütçenin içinde 500’ÜN ÜZERİNDE PROJE TESLİMİ.
  • ORTALAMA YILLIK BÜYÜME %120.
  • Sadece müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı profesyonellerden oluşan 60 KİŞİLİK UZMAN EKİP.
  • Etkili proje yönetimi ve müşteri desteği için ÖZEL HESAP YÖNETİCİLERİ.