Neden Biz?

Büyüyen Türkiye'nin, Büyüyen Teknoloji Hizmetkârıyız.


Deneyim ve Uzmanlık

Kurulduğu günden bu yana 500’ün üzerinde projeyi zamanında ve öngörülen bütçe içinde tamamlamış olan Maraton Teknoloji, bu sayede benzersiz iş ve teknolojik uzmanlık kazanmıştır.Müşterilerin ihtiyaçlarını, beklentilerini ve bütçesini karşılayan çözümler sunmamızı sağlayan geniş bir bilgi veritabanı oluşturmuş bulunmaktayız.

İş Deneyimi
Maraton Teknoloji, dünya genelinde olan müşterileri için web geliştirme servisleri sunmada 9 yıllık deneyime sahiptir.Çeşitli işlerde ve teknoloji alanlarındaki farklı boyutlarda ve karmaşıklıklarda yüzlerce projeyi başarıyla tamamlamış bulunmaktayız. Birikmiş deneyiminden yararlanan Maraton Teknoloji, iş analizi ve danışmadan, proje uygulama ve desteğine kadar sıralanan servisler sağlar.

Alan Adı Uzmanlığı
Zengin iş alanındaki deneyimimiz, müşterilerimizle aynı dili konuşmamızı ve onların iş ihtiyaçlarını daha kolay anlamamızı sağlamaktadır.Uygulama tasarımından , geliştirme ve entegrasyona kadar bilgimiz en önemli unsurları çözebilecek niteliktedir.Bu bilgi tabanı ve deneyim müşterilerimizin kıymetli zamanlarını kazanmalarına ve de her belirgin durum için doğru çözümü sunmamıza yardım eder.

Teknolojik Yeterlilik
Çeşitli teknolojilerdeki eşsiz yeterliliğimiz en uygun maliyet/performans oranı ile kaliteli çözümler sunmamızı sağlar.Teknoloji laboratuarımız giderek büyüyen müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için yeni teknolojik ürünler araştırır.

Kaliteye Bağlılık

Uygun fiyatlarımızı muhafaza ederken, hiçbir zaman servislerimizin kalitesinden ödün vermeyiz.Özel bir kalite güvence bölümü , tüm geliştirme aşamaların proje aktivitelerini denetler ve kusur önleme, proje riski azaltma ve üstün kalite sonuçlarını garantiler.

Personel Kalitesi

İnsanlarımızın kalitesi bizi öne çıkarır.Biz sadece en iyi profesyonelleri işe alır ve muhafaza ederiz.Birinci sınıf uzmanlardan oluşan kaynak ekibimizi büyütmek ve gelitirmek için personel seçimi yaparız.

Süreç Kalitesi
Maraton Teknoloji, üstlendiği her projede kanıtlanmış bir geliştirme yöntemi izler. En iyi endüstriyel standartları uygular ve proje boyutuna ve karmaşıklığına dayanarak, Rational Unified Process (RUP) veya Agile Methodology (AM) gibi standartları kullanırız.Bu standartlar ve Maraton Teknoloji’nin tecrübesi üstün sonuçları garantiler.

Müşteri Odaklı Yaklaşım

Maraton Teknoloji, müşteri merkezli bir organizasyondur. Müşterilerimizi anlamak ve onlara, hedeflerinde varmaları için yardımcı oluruz.

Bireysel Yaklaşım

Her müşterinin durumunu derinlemesine irdeleriz.Proje ihtiyaçlarına dayanarak, müşterinin belirli mesleki hedeflerini ile ihtiyaçlarını analiz eden, anlayan ve bunları karşılayacak çözümleri üreten özel analistlerden oluşan bir ekip ayarlarız.

Kolay İletişim
Hangi projenin başarısı için olursa olsun etkili iletişimin çok önemli olduğunu biliyoruz.Tüm gerekli kaynakları sağlayarak üretken müşteri iletişim çevresi kurarız.

İş Değeri Sunmak
Müşterilere ayrıcalıklı iş değeri sunmak Maraton Teknoloji’nin temel hedeftir. Bu, yazılım geliştirme sürecine odaklanmaktan daha fazla şey gerektirir. Bu şekilde, müşterilerimize, işlerine gerçek değerler katan teknolojik çözümler teklif edebiliriz. Bizim başarımızın müşterilerimizin başarısı ile ölçüldüğünü biliyoruz.

Takımımızın kapasitesini geliştirmek ve müşteri memnuniyetini arttırmak için, geliştirme teknolojileri, mühendislik pratikleri, yönetim metodları ve kalite kontrol (QA) standartlarını takip eder ve kullanırız.